Yükleniyor... Lütfen bekleyin...


Yeni Ürünleri ve İndirimleri sosyal medyadan Takip Edin !


Gazete ister misiniz?


İade

İADE YADA DEĞİŞİM KABUL EDİYOR MUSUNUZ ? ÜCRETİ NEDİR ?
İade veya değişim kabul etmekteyiz. Paranız, ürününüz teslim aldındıktan sonraki ilk iki iş gününde kesintisiz olarak kartınıza/hesabınıza geri aktarılacaktır. Kapıda ödeme ile yapılan alışverişlerde kargo şirketinin tahsil ettiği gerçek kapıda ödeme hizmet bedelinin iadesi yoktur.

İADE HER DURUMDA YAPILABİLİR Mİ?
Kullanıldığına dair belirti tespit edilen (yıkanmış, parfüm kokan, yıpranmış/deforme olmuş, kemersiz/düğmesiz/aksesuarsız vb şekilde eksik gönderilmiş) ürünlerin iadeleri reddedilmektedir.

İADE PROSEDÜRÜ NEDİR? NASIL İADE YAPILIR ?
İade talebinizi info@fashioncocktail.net adresine bildiriniz.İade etmek istediğiniz ürünü yolda zarar görmeyecek şekilde eksiksiz paketleyiniz.Paket içerisine ürün faturasını mutlaka koyunuz.Faturasız iade kabul edilmememektedir.Yine sipariş numaranızı ve özel bir durumunuz varsa bunu belirten bir not ekleyiniz.internetten yahut telefonla Aras kargo kuryesi çağırıp,kurumsal müşterileri olduğumuzu ve indirimli göndereceğinizi belirterek teslim ediniz.Paketiniz tarafımızca teslim alınınca para iadesi onayına müteakiben paranız belirteceğiniz 26 haneli IBAN numarasına/kredi kartınıza geri aktarılır.

Yukarıdaki paragraflar bilgilendirme amaçlıdır.İade,satış,kargo vb ile ilgili tüm anlaşmazlıklarda satış sözleşmemiz esas alınacaktır. Sözleşme

İadenizi Aras Kargo ile Bodrum şubemize ulaştırmanız gereklidir. Farklı kargo firmaları ile yapılan iadelerin kargo ücretleri mevcut bakiyenizden kesilebilmektedir.

 

ARAS KARGO - İADE/DEĞİŞİM ADRESİ ;

Süleyman Cem Karaca - Modakokteyli.com
Cumhuriyet cad adliye sok no:2 Bodrum Muğla
0252 319 73 42


Aras Kargo çağrı merkezi : 444 25 52