Yükleniyor... Lütfen bekleyin...


Yeni Ürünleri ve İndirimleri sosyal medyadan Takip Edin !


Gazete ister misiniz?


Kapıda Ödeme

# Ürünlerin kapıda açılması tüm kargo şirketlerinde yasaklanmıştır.Memnun kalmadığınızda sebep belirtmeden ve iade kargo ücreti ödemeden iade hakkınızı kullanabilirsiniz.

# Kargo hazırlık süresi ortalama 1-9 işgünüdür ve stok durumuna göre değişir. 

# Kargo öncesi mutlaka telefon görüşmesi yapılacaktır. Yedek ve asıl telefon numaralarınızın güncel ve doğru olması gerekmektedir. Tedarik sürecinde cep telefonunuza gelen sms ile de bilgilendirme yapılacaktır.

# Keyfi iptal durumunda üyelik askıya alınır. Kapıda ödeme ile verilen siparişlerin iptali ilk 24 saat içinde mail yada mesaj yolu ile yapılabilir.

# Kargo teslim alınmadığında veya yanıltıcı teslimat bilgisi verildiğinde üyelik askıya alınır. Kullanıcının IP , adres ve  iletişim bilgileri yasaklı olarak kabul edilecektir.

# 400 TL ve üzeri kapıda ödemeli siparişlerde %20 teminat istenir. Sipariş tutarının %20 si banka hesap numaralarımıza havale edildikten sonra sipariş işleme alınır. Ürün tesliminde kalan %80 tutar kuryeye nakit ödenir.

# Toptan indirimi ve FC JET için ödemenin havale veya kredi kartı ile yapılması gereklidir. Kapıda ödemede toptan indirimi veya FC JET ücretli express kargo hizmetimiz kullanılamaz. 

# Kapıda ödemeli siparişin iadesinde gerçek kapıda ödeme masrafının düşülmesinden sonra kalan tutar alıcının belirteceği 26 haneli IBAN numarasına havale yapılır.